wyszukiwarka zaawansowana

 

Odkrywaj talenty...

Od ponad 40 lat holenderska firma SES Creative słynie z najwyższej jakości zabawek kreatywnych. W SES Creative wszystkie kluczowe procesy takie jak projektowanie, produkcja i kontrola jakości odbywają się w Holandii. Dzięki temu zabawki SES Creative spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości, bezpieczeństwa i przyjazności dla środowiska naturalnego. Oferta SES Creative obejmuje kilkaset różnego rodzaju zabawek kreatywnych dla dzieci w   każdym wieku, dla chłopców i dziewczynek, od najprostszych narzędzi do rozbudowanych zestawów tematycznych. To wszystko sprawia, że SES Creative jest w ponad 80 krajach synonimem kreatywnej, inspirującej i dającej wiele radości zabawy.

Jak prawidłowo wspierać dziecko w jego rozwoju?

Wyniki badań psychologicznych wskazują, że stymulacja zmysłów dziecka tj. wzroku, dotyku, słuchu, węchu i smaku doskonale wspiera jego prawidłowy i harmonijny rozwój. Im więcej zmysłów dziecka jest stymulowanych tym pełniejsze są jego przeżycia i doświadczenia poznawcze. Zabawki kreatywne SES Creative są projektowane i powstają z myślą o bezpiecznej, ciekawej i rozwijającej zmysły zabawie. Dopasowane do wieku i zainteresowań dziecka zestawy – zabawki SES Creative pozwalają na testowanie i rozwijanie spostrzegawczości, zdolności manualnych i poznawczych oraz estetyki. Wyniki badań amerykańskich naukowców wskazują, że wczesne dzieciństwo w trakcie którego dziecko miało dostęp do książek i możliwość zabawy zabawkami takimi jak edukacyjne i kreatywne ma znakomity wpływ na rozwój części mózgu odpowiedzialnej za język i poznawanie. I to właśnie dlatego zabawki edukacyjne i kreatywne dla przedszkolaka to jedna mocno rozwijanych linii produktowych SES Creative. Stymulacja poznawcza (zwana także kognitywną) czterolatków jest kluczowa do rozwinięcia ważnych fragmentów mózgu a w szczególności istoty szarej w zewnętrznej części mózgu w ciągu kolejnych 15 lat życia dziecka.

Zabawki SES Creative wykorzystują ciekawość dzieci do poznawania nowych zjawisk, rozbudzają fantazję i pomysłowość oraz pozwalają młodszym dzieciom (zabawki kreatywne i edukacyjne dla przedszkolaka) i starszym dzieciom (zabawki kreatywne dla chłopca i zabawki kreatywne dla dziewczynki) samodzielnie tworzyć co rozwija ich naturalne zdolności i pozytywnie wpływa na ich rozwój.

Firma LOGIS S.A. jako dystrybutor SES oferuje pełną ofertę zabawek kreatywnych dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl